KONST / Litografier / Färglitografier 7201265
nr 720 1265
Färglitografier
2 st. signerade, Stockholmsmotiv, 40x53
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 oktober 2011
kl 18:46:22
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr